ilginç iş Fikirleri Keşfedin


İlginç iş fikirlerine mi ihtiyacınız var


insanların yaptığı aynı işleri yapmaktansa farklı işler yaparak rakiplerden kurtulmak isteyen kişiler ilginç iş fikirleri aramaktadır. Bu tarz iş yöntemleri arayan kişiler en büyük kafa rahatlaması rakip baskısından kurtulmaktır. örnek verecek olursak. Aynı sokakta marketler ve telefoncular gibi firmaları yan yana görebilirsiniz. Birbirleri ile rekabet halinde olan bu firmalar aynı pastayı paylaşacakları gibi birbirinden daha fazla kazanmak ve müşteri çekmek isteyenler fiyat kırarak kar marjını iyice aşağı çekmektedir.

İlginç iş fikri yapan kişiler herkesin yapmadığı işleri yaptıkları için Yukarıda anlattığımız gibi bir rekabet içinde olmadığı için rahat olacaktır.
Fakat bu tarz bir işi yapacak olan kişi ne kadar ciro yapacağını ve ne kadar kar marjının olacağını iyi hesaplaması lazım. Herkesin bilmediği işleri yapıyor olmak da bir risktir bu riski göze almaları gerekiyor.

Yarasa gübresi Satışı İlginç Bir iş olabilir


Yarasa gübresi işi ilginç olduğu kadar zor ve kimse tarafından yapılmadığı için de rakip olmama avantajının yanında bu işi öğretecek fazla kaynak yoktur. İş araştırmasını iyi yapıp bu ilginç iş fikrini yapmak isteyen kişilerin yönlenmesi gerekiyor.

ilginç iş fikirleri : https://www.iyifikir.gen.tr/6-adet-ilginc-is-fikirleri/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *