iş Fikirleri Kahve Dükkanı Açmak


kahve Türk kültürüne baharat yolunu Osmanlı devleti Kanunu Sultan Süleyman zamanından ta ki günümüze kadar yerleşmiş bir kültür haline gelmiştir. Öyle ki Kahve içmenin 40 yıllık hatır meselesi haline gelecek kadar benimseyen milletimiz özellikle son yıllarda bu kültürümüzü Dünyaya dağıtmaya başlamıştır. özellikle geleneksel olarak hazırlanmış Osmanlı kahvesi derin sohbetleri peşine takın harika bir sohbet mezesidir. Halkımız bu kadar sevdiği bir meşrubatı satmak da tabi ki her sokak da dahi olsa iş yapacağı neredeyse kesindir, fakat Yapacağınız hizmet ve kaliteli ürünler satmak kaidesi ile..

Kahve dükkanı açmak için gerekli sermaye


kahve dükkanı açmak içinbir bayilik almayacaksanız, kahve dükkanı açma maliyeti ilk kuruluş için ortalama hizmet vereceğiniz kişi kapasitesi ve dükkan açacağınız bölgeye göre değişiklik göstersede 50 bin ile 250 bin arasında değişmektedir. özellikle Türkiye çapı bilindik bir markanın bayiliğini almanız durumunda bu rakam biraz daha yukarı çıkabilir 400 binli rakamlara kadar yukarı çıkabilir.

Kahve işi karlı bir iş mi?


iyi bir sohbet mezesi olan kahve işi, %300 kar marjı gibi ciddi bir kar oranları ile hizmet vermektedir. ortalama yatırım süresi 24-36 ay içinde geri alabileceğiniz kahve dükkanlarında vereceğiniz hizmetlere ek olarak. çikolata satışı, kuru kahve satışı ve paket kahve satışları ile ciroya orantılı olarak kar marjı yukarıya doğru gitmektedir. Özellikle kaliteli hizmet vererek müşteriyi bağımlı hale getirmek bu sektörde çok kolaydır. ücretsiz kahve falı gibi müşteriyi alıştırmak için hizmetlerde sunmanız halinde kalıcı bir iş hayatı ile güzel meblağlar kazanabilmek mümkündür.

iş fikirleri bulabileceğiniz sitemizde 2018 de ne iş yapacağız diye düşünmeyin 2018 iş fikirleri kategorimizden kendinize uygun illaki bi fikir bulabilirsiniz. Muhteşem iş fikirleri için sitemizi ziyaret ediniz : https://www.iyifikir.gen.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *